"

První finálový zápas Kometa ztratila v samostatných nájezdech

10. 04. 2012 Sdílej na CentrumBrna.cz

Projekci prvního utkání finále extraligy v ledním hokeji na náměstí Svobody se podařilo zvládnout bez problémů. „Přestože bylo na přípravu celé akce velmi málo času, vše se zvládlo velmi dobře. V koordinaci s pořádající agenturou byla jednak zajištěna potřebná administrativa, což je jakási nezbytná podmínka, a jednak dobře fungovala organizace na místě," řekl starosta městské části Brno-střed Libor Šťástka a dodal: „Domnívám se, že hokejoví příznivci měli výborný komfort, ať už v podobě dvojice obrazovek, tak v podobě dostatečného množství stánků s občerstvením či mobilních toalet." Radnice zajistila také nasazení přenosných odpadkových košů a rychlý úklid náměstí ihned po akci.

V průběhu projekce nebyly zaznamenány žádné výrazné potíže. „Fanoušci Komety si určitě zaslouží uznání za své bezproblémové chování. Byl jsem na náměstí fandit také a atmosféra zápasu byla úžasná,“ pochvaloval si dění na náměstí Svobody starosta Šťástka. Podle něj patří poděkování za poskytnutou součinnost také Policii ČR a Městské policii Brno, Dopravnímu podniku města Brna, Veřejné zeleni města Brna či Turistickému informačnímu centru města Brna. A samozřejmě přenosy zajištující agentuře BM Media Production.

Hokejové projekce na náměstí Svobody budou pokračovat i v dalších dnech, kdy se hraje extraligové finále, konkrétně tedy 10., 13. a 14. dubna. „A pokud bude série delší, jsme na to připraveni,“ upřesnil starosta Šťástka.

Zdroj (foto): http://brnensky.denik.cz/galerie/kometa-pardubice-namesti-svobody-finale-hokej-fanousci.html


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI