"

Tip na sportovní víkend pro celou rodinu na Pálavě a pálení čarodějnic

21. 04. 2017 Sdílej na CentrumBrna.cz

Od pátku do pondělí se bude sportovat, veselit a pálit čarodejnice

Naše společnost TORRSEN SPORTS organizuje ve spolupráci s Pasohlávskou rekreační Merkur Cup – Pálavský festival sportu a outdoorových aktivit pro celou rodinu, který bude hostit největší kemp na Jižní Moravě, Autokemp Merkur v Pasohlávkách.

V pátek odpoledne se všichni návštěvníci můžou příjemně naladit grilovanými specialitami a zapít je dobrým vínem. Sportovní náplň naostro vypukne v sobotu dopoledne závody dvacetičlenných posádek dračích lodí. Závody také zahájí sezónu Dračích lodí na Moravě. Odpoledne pak na ně naváže 5. ročník běžeckého závodu Okolo Pálavy pro děti i dospělé. Od 19 hodin si děti užijí Pálavský karneval, po něm bude večerní program pokračovat taneční zábavou pro dospěláky, včetně soutěže o nejlepší kostým a masku.

Neděle se ráno opět ponese na vlně dračích lodí a v odpoledních hodinách si malí, velcí i celé rodinné týmy otestují svoji fyzičku a šikovnost na prvnímu ročníku závodů koloběžek Pálava Crusiss. Večerní hodiny budou zasvěceny tradičnímu pálení čarodějnic, vínu a cimbálové muzice, která jistě vyzve návštěvníky ke zpěvu i k tanci.

Po oba dny bude návštěvníkům k dispozici bohatý doprovodný program v podobě výstavy a stánků se sportovním vybavením.

A v pondělí se sejdeme pod třešní

A protože v pondělí je státní svátek, protáhne se akce až do 1. máje. A protože na tento den bývá zvykem nějaký ten polibek pod třešní, naplánovali organizátoři na pondělí Líbačku pod třešní s podtitulem „každej svoju robu!“.

Celodenní symbolické vstupné je 25 Kč a pro děti od  5 – 13 let je 15 Kč.

Informace k závodu najdete www.merkurcup.cz


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI