"

Brno Pitbulls zkouší EMS technologii pro zvýšení výkonu

14. 10. 2014 , aktualizace: 20. 10. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Tato technologie může být použita nejen ke zvýšení výkonnosti, ale i k rehabilitaci, úbytku váhy nebo také prevenci. Impulzy jsou předávány do těla prostřednictvím elektrod umístěných na speciálním obleku. S pomocí elektronické stimulace je možné dosáhnout silnějšího napnutí svalstva při vědomém vynaložení síly a tím dosáhnout až 10x efektivnějšího cvičení.

 

Cviceni Brno EMS Trenink cviceni Body Diamond
V rámci navázání spolupráce tuto EMS technologii vyzkoušeli naši hráči QB Jaromír Heneš a WR Lukáš Charouzek. Oba jsou s EMS tréninkem velmi spokojeni a určitě tuto novinku všem doporučují. „Myslím, že s pomocí této technologie lze ve velmi krátkém čase dosáhnout skvělých výsledků. Tento trénink sice trvá jen 20 minut, ale jelikož lze nastavit různé úrovně výkonnosti, tak mi dal velmi zabrat,“ shrnul dojmy Heneš. Lukáš Charouzek si zase velmi pochvaloval skvělý servis: „Dostanete vše potřebné, včetně oblečení a iontového nápoje. Zprvu jsem měl po prvních impulzech zvláštní pocity, ale z celého cvičení jsem nadšený. Taky bych rád poděkoval trenérům, kteří se nám skvěle věnovali.“ Tímto bychom velmi rádi poděkovali studiu Body Diamond a doufáme, že si co nejvíce lidí přijde vyzkoušet tuto revoluční novinku.

Video z tréninku zde: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=osVLllH-6WM

http://www.bodydiamond.cz/

https://www.facebook.com/brnofit

Body diamond fitnessBody Diamond Brno PitbullsTechnologie EMS brnoTrenink cviceni Body DiamondTrenink EMS BrnoTrenink EMS BrnoTrenink EMS Brno drep


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI